wtorek, 14 sierpnia 2012

Co ja lubię? - Anu

Chciała bym wam powiedzieć co jest dobre a co nie według mnie. Drogie psiny te znane i nie znane czytające bloga mojej Pani uwielbiam dużo rzeczy, ale w misce dostaje tylko suchą karmę no ale dostaję też surowe mięsko - nie za często.
Głównym daniem które dostaje to sucha karma - Royal Canin Medium Adult. Kilka razy w tygodniu dostaję surowe mięsko w misce najczęściej z karmą.
Podwieczorkami są psie ciasteczka i bardzo pyszne, pańcia kupuje na kilogramy takie małe kosteczki, zwierzątka, kwadraciki itp.
Uwielbiam kanapkę SPORTOWCA jak to Ola mówi składa się z chlebka pokrojonego w małe kwadraciki i na tym jest pasztet mmmm aż się uszy trzęsą. - Polecam!
Dostaję różne Dentastick - różnej firmy, najczęściej są z chlorofilem. Albo takie zawijasy z Friskies.
Podawane też mam do zlizania żółtko podobno poprawia kondycję sierści tak mówi Pańcia.
Uwielbiam owoce mmm cóż za pyszności ale niestety nie których nie mogę dużo zjeść albo w ogóle. No ale to co najczęściej jem to jabłko, pomarańczę, maliny, jagody - w lesie zrywam sama z krzaczka, borówki, mandarynki, brzoskwinię, nektarynkę i inne owoce. Warzywa też lubię np. marchew- najlepiej gotowaną, pietruszkę, seler, groszek.
Dostaję suszone, wędzone lub prasowane uszy , ogony i  ryje świńskie, żwacze wołowe, kurze łapki oraz kabanosy takie kolorowe.

Same pyszności dostaję polecam!

A po jedzonku zasłużony odpoczynek!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz