poniedziałek, 7 stycznia 2013

Nowy projekt oraz czas nudy..

Myślę nad zrobieniem nowego projektu bloga, może zmienię kolory, grafikę tylko nie mam programu do zrobienia nagłówka czy też innych obrazków. Nie wiem jaka kolorystyka pasowała by do tła (łapki) nie zmienię go bo strasznie mi się podoba :)
Poradzicie coś?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Teraz coraz bardziej się nudzimy no bo tak :
Były wystrzały Anu nadal się boi, wieczorami kilka strzałów nadal się trafi..
Jest okropna pogoda, pada a wręcz leje...
Po deszczu jest mokro a Anu nie lubi chodzić gdy jest mokro czy pada ;)

Aby Anu nie miała tak dużo energii w sobie to ćwiczymy znane nam sztuczki, bawimy się gumowymi świnkami lub zabawa kulą smakulą albo szarpak z piłką :)
Polecacie coś na nudę, jakieś zabawy na inteligencję psią?


A tak spędzamy czas w Bronkowie gdy nie mam jazd, lub gdy nie trzeba pomagać w stajni :)


2 komentarze:

 1. My jak nam się nudzi to uczymy się nowych sztuczek, robimy obi (chyba jedyny sport który można ćwiczyć w domu :D), czasem robię psiakom zabawki pustych plastikowych butelek wypełnionych karmą (one to uwielbiają). Sonia potrafi się zająć na długo też gryzakami z suszonej skóry.
  Możesz chować Anu w pokoju smakołyki w różnych zakamarkach i kazać jej ich szukać. Praca węchowa jest męcząca więc jest dobrym sposobem na rozładowanie energii u psa.
  Co do bloga, to jak się pokombinuje to fajny nagłówek można zrobić nawet w Paintcie. Czasem wystarczy posklejać fajnie parę zdjęć, dodać napisy... Kombinuj :).

  OdpowiedzUsuń
 2. A w szukanie też się bawimy :)
  Gryzaków z suszonej skóry już nie kupuję bo Anu się nimi dławi bo wielkie kawałki połyka w całości.

  OdpowiedzUsuń