sobota, 18 kwietnia 2015

Anu ma potencjał do nowego sportu ?

by BECE


Ostatnio byłyśmy na owcach z BECE  żeby porobić zdjęcia owieczką i psiakom. Ja zabrałam Anu a Paula ( bece) zabrała swojego szczeniaczka Taje na socjal :)

Kiedy byliśmy na miejscu moje pierwsze wrażenie było WOW jak fajnie, tyle miejsca, cisza i spokój.
Po Anu było widać że jest zadowolona z wycieczki do owiec - bo odkąd zobaczyła owce nie chciała się uspokoić - była na nie najarana, wykonywała moje polecenia ale cały czas się darła ( nie, nie umie szczekać ) a Taja miała generalnie wszystko gdzieś bo najważniejsze były kupy owiec :D
Anu była przywiązana do słupka od ogrodzenia a ja chodziłam i robiła zdjęcia z Paulą i kogo słyszałam ? Anu która ciągle wpatrywała sie w owce i chciała do niech biec. Po jakimś czasie przy prowadzono młodą owieczkę do Taji i Anu - Taja zobaczyła owieczkę, powąchała i olała sprawę a Anu nadal jarando na owieczki i zaczęła wąchać, piszczeć i skubać ( iskać ).

Taja i Anu ( by BECE )
Po jakimś czasie usłyszałam że wejdę z Anu do owiec - pierwsza moja reakcja to była panika - kurcze nie uda się to. Niestety myliłam się i nie uwierzyłam w możliwości Anu która miała z tego największy fun.
Kiedy byłyśmy w koszarach razem z owcami Anu strasznie się najarała i biegała jak oszołom w koło. Trzeba było kilka razy ją przystopować ale pod koniec kiedy emocje opadły bardzo fajnie szła za owcami.
Teraz wiem że nie powinnam wątpić w swojego psa w różnych sytuacjach.
( Na dole filmik ) A teraz kilka foto Pauli i moich

zdjęcie z owieczką musi być! :)
( by BECE)
by BECE


by Ja

by Ja

by Ja

by Ja

by Ja

by Ja

by BECE
by BECE

by BECE
by BECE

6 komentarzy:

 1. Kwiecień miesiacem odkrywania psich talentów :D ja u mojego jednego yorasa odkryłam popęd do fri ty u Anu do owiec i super :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no, kto by się spodziewał, że Anu się tak zainteresuje owcami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesująca wycieczka.
  Ciekawa jestem, jak mój by się zachował. Instynkt pasterski ma na pewno - na spacerach pilnuje grupy, bardzo niepokoi się gdy ktoś się oddali.

  OdpowiedzUsuń
 4. My też mamy zamiar wybrać się na pasienie :-) Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć fajną zagrodę :-)
  Pozdrawiamy, Sandra i Jolly
  www.bialo--czarna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie jest takie fajne miejsce? :)


  boxertayra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Na filmiku Anu hopsa jak młodziak! :D

  OdpowiedzUsuń