poniedziałek, 8 lipca 2013

Wakacje i plany wakacyjne!

Nasze wakacje zaczęły się dość leniwie, spanie do 10 a nawet do 11, nie było długich spacerów..
Byłyśmy u psiego fryzjera na trymowaniu - na fanpagu są zdjęcia porównawcze :)
Kilka dni minęło i śpimy do 8-9 zaczynając od wyjścia tylko przed dom, po godzinie wyjście na dłuższy spacer i później kilka spacerów dziennie :)
Nie odbyło się przywitania wakacji pojechaniem na tor i poskakania przez przeszkody, chociaż często pogoda nam nie dopisywała dzielnie czekałyśmy na dobrą pogodę żeby gdzieś wyjsc i cos porobić.
Jak na razie ćwiczymy do naszych pierwszych zawodów agility które będą w Legnickim Polu i dlatego też jutro wyruszamy do Wrocławia odwiedzić klub AGILITY DE LUKS żeby pod okiem trenera wyeliminować złe nawyki w bieganiu :)
Spotkamy się także z Panią Ewą która opiekowała się Anu i jej siostrą Azą i szukała im domków stałych :)
Niedługo będą nowe zdjęcia bo szykuje się sesja zdjęciowa Anu - na fanpagu będą szybko dodane ;)
Teraz często odwiedzamy staw żeby Anu mogła się schłodzić i przyzwychaić się do wody - mamy sukces Anu wchodzi do stawu i zamoczy brzuch :)

Sierpień :
Obóz Agility z Tomkiem Jakubowskim,
Odwiedzimy Wrocław może tym razem pociągiem :)
Chciała bym pojechać jeszcze raz na trening do klubu.2 komentarze:

  1. Zazdroszczę wam możliwości chodzenia nad staw. W naszej okolicy nie mam dobrego miejsca do wodowania psów. Jest mały stawik i kilka rowów na łąkach, ale woda jest w nich brudna i brzegi zarośnięte trzcinami, a rzeka która płynie w pobliżu naszych tras spacerowych ma zbyt strome i wysokie brzegi. Jest co prawda jezioro do którego mamy jakieś 10 min jazdy samochodem, ale trzeba szukać miejsc gdzie nie ma siedzących na plaży ludzi i nie kręci się straż gminna która już kiedyś czepiała się do pływających psów.
    Życzę wam udanych wakacji i spełnienia wszystkich planów. Ja nie planuję żadnych wyjazdów (oprócz dcdc w Warszawie), ale chcę ostro męczyć obi i duuuuuużo spacerować :).

    OdpowiedzUsuń
  2. No, to zapowiedź zobowiązuje :)
    Czekam na relacje z tych wszystkich waszych wypadów!

    OdpowiedzUsuń