o Anu


Imię : Anu
Wiek: 12 lat
Data ur.: NN - wymyślona 10.10.2007
[*] - 28.10.2019

Waga : 15 kg
Wzrost : 53 cm


Anu jest schroniskowym psem, razem z siostrą bliźniaczką Azą trafiły w wieku 1,5 lat do schroniska w Elblągu. Długo szukały domu, pierw były tylko do adopcji razem, lecz po pewnym czasie można było zaadoptować tez
jedną a nie dwie. Szukałam z siostrą psa po tym jak znalazłyśmy nie jednemu psu ciepłego kąta... No więc zabrałyśmy się za szukanie dla nas odpowiedniego psa. Pierwsze co to miał być taki pies który potrzebuje pomocy. Dużo było ofert na adopcje psów, lecz wpadło mi w oko oferta adopcji białej terierowej psiny z plamką na oku i uszach i z śmiesznym wpadającym w ucho imieniem Anula.
Lekko byłam nie pewna no ale co zaszkodzi napisać i dowiedzieć się o psinie? Tak więc napisałam.
Na drugi dzień przyszła odpowiedź, opis jaka jest Anu i że ma siostrę i też jest do adopcji...
Pokazałam mamie, i namawiałam ją abyśmy zaadoptowali ją bo od pierwszego widzenia spodobała mi się ta biała psina z brązową plamą na oku :)
Nie było łatwo ją zaadoptować bo czekał na nas formularz zgłoszeniowy i formularz adopcyjny. Było dużo chętnych, ale tak los chciał że wypadło na nas, zgodzili się abyśmy to my zaadoptowali Anu ;)
I tak trafiła do nas :)

Anu agilitowy pies umie dużo przeróżnych sztuczek :) szybko się uczy, bardzo pojętna psina. Nie jest to bardzo przyjacielski pies do każdego wie komu zaufać a komu nie. Anu ma już swoje grono fanów.
Uwielbia biegać i być z końmi oraz z psami też. Pilnuje swoją towarzyszkę szynszylkę Tofkę jak oczka w głowie. Nie pozwoli obcemu psu a ni żadnemu podejść do niej gdy biega wolno po parku.

Chętnie coś przetestujemy i jesteśmy otwarte na współprace.Kilka fotek :
3 komentarze: